Genel

Website hit arttırma yöntemleri

Ücretsiz Web Site Hit

Bir bildiğim var ekibi olarak, bu yazımızda sizlere ‘Website hit arttırma’ Website hit arttırma yöntemleri nelerdir? Ücretsiz Web Sitene Hit çekme hakkında bilgi vereceğiz.

Website Hit Arttırma

– Özgün içerik yazı

Web sitenize organik ziyaretçi çekmek istiyorsanız siteye girdiğiniz içeriğin özgün olmasına dikkat edin. Peki Özgün içerik nedir? Özgün yazı kısaca; bir yerlerde gördüğün, duyduğun haberin, senin bilginle yoğrularak, senin tarafından yorumlanıp yeniden editlenmesidir.
Eğer Google’ın sizi bulup hit  göndermesini istiyorsanız kesinlikle özgün içerik girmelisiniz.

– İçeriğin başlığını aranan kelimelere göre seçin

Sitenizi yeni açtıysanız ve popüler değilse henüz, kısaca günlük 100 bin hit alan bir siteniz yoksa yazılarınıza girdiğiniz başlıklar arama motorları için değil, ziyaretçileriniz için olmalı.

Örnek olarak: “website hit artırma” başlığı Google’da aynı isimle arayanlar için üst sıralarda yer alabilir, aynı içeriğin başlığını: “websitenizin giriş sayısını uçurmak için ipuçları! ” kullanırsanız muhtemelen daha gerilerde olabilir. Çünkü gereksiz kelimeler kullanmıştır ve hitten çok bilgi amacıyla yazılmış algısı oluşturur.

– Resim ekle

İçerik yazdınız ama resimleri yoksa, alacağınız hit muhtemelen düşecektir.

Resimler hiti etkiliyor mu?  Google‘da artık resim arama sonuçları da çokça kullanılıyor. Özellikle resimle ilgili olan konularda: duvar kağıdı, ünlü birinin fotoğrafı, arabalar, arka font resimler, komik karikatür gibi içerikler artık direkt Google ve diğer arama motorlarının “Görseller” sekmesinden aranıyor. Bu yüzden ilgi çekici yada size özel resim kullanırsanız içeriğiniz diğerlerine göre 1 adım önde olacaktır.

– Etiket Girin

İçeriğinize uygun etiketler girin böylece aramalarda Google o etiketlere göre web sayfanıza hit gönderecektir.

Örnek etiketler; website hit, hit artırma, hit arttırma yöntemleri gibi…

Etiket girerken: 6 taneden fazla girmemeye özen gösterin, kesinlikle yazıyla alakalı etiketler koyun…

– Ücretsiz Website Organik Hit Programı

Web sitenizi yeni kurduysanız organik hit programları deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak websitene hit çekmek için aşağıdaki önereceğimiz sistemi kullanabilirsiniz. bu programı kendi web sitesinden yada indirerek kullanabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden üye olarak, Trafik Değişimi linkine tıklayıp ister web üzerinden isterseniz programı indirip kullanabilirsiniz. Ücretli üye olduğunuzda istediğiniz bölgeden örneğin, Türkiye seçebilirsiniz, faydalı olması ümidiyle linkini bırakıyorum…

Organic Hits

Bu yazımızla ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yorum kısmından belirterek sizde katkıda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu