Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2

Bir bildiğim var ekibi olarak, bu yazımızda sizlere Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

Zombi ve aksiyon oyunu seven kişilerin beklemiş olduğu Dying Light 2 oyununun  gereksinimleri  nelerdir?
Dying Light 2 sistem gereksinimleri oyuncuları çok zorlamayacak bilgisayar düzeylerinde de sağlanabilmektedir.

Dying Light 2 oyunu için 4 yıl önce piyasaya sürülmüş olan ve piyasada giriş seviyesi olarak kabul edilmiş olan GTX 1050 Ti ve AMD RX 560 ekran kartları yeterli olmaktadır. Ancak en yüksek çözünürlük ve ultra ayar gibi özellikler isteniyor ise RTX 2060 veya da muadili bir ekran kartının kullanılması gerekiyor.

Dying Light 2

Dying Light 2,  Techland ve Square Enix tarafından 2022 yılında yayınlanan bir oyundur. Konu olarak zombi kıyamet temalı bir oyundur ve oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için çıkması planlanmıştır. Oyunun başrolünde Aiden Caldwell adlı bir kahraman rol almaktadır.

Oyun zombi ve aksiyon oyunları sevenlein beklediği bir oyundu ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sunuldu. Dying Light 2 steam üzerinden de satılmaktadır.

Oyun pek çok oyun sever tarafından beklenmekte olan bir bilgisayar oyunu idi. Oyunun başrolünde çeşitli parkur becerileri ile donatılmış bir kahraman yer almaktadır. Dying Light 2 fiyatı son derece uygun ve de makuldür.

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Nedir ?

Dying Light 2 sistem gereksinimleri nedir?  Oyun için minimum ve önerilen gereksinimleri mevcuttur. Minimum gereksinimler oyun oynamak için yeterli iken önerilen gereksinimler oyunu daha akıcı ve yüksek çözünürlükte oynamayı sağlamaktadır. Minimum gereksinimler:

Önerilen gereksinimler

Depolama: 65 GB kullanılabilir alan
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600 XT 6 GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB
İşlemci: Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz / AMD FX-9590
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
Dying Light 2 sistem gereksinimleri 2022 için yukarıda belirttiğimiz gereksinimler geçerlidir. Bu gereksinimler gerçekleştirildiği sürece oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Bu yazımızla ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu