Alışveriş

Xiaomi AirFryer Fritöz

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3,5 L Fritöz AIRFRYER

Bir bildiğim var ekibi olarak, bu yazımızda sizlere Xiaomi AirFryer Fritöz hakkında en çok aranılan; BİM’de Xiaomi Airfryer kaç lira? Xiaomi Airfryer pişiricinin özellikleri neler? BİM kataloğunda yer alan Xiaomi Airfryer’in özelliklerini anlatacağız.

BİM’de satılacağı duyurulan ürün hakkında detaylar merak ediliyor. İşte, BİM Xiaomi Airfryer geldi mi, ne zaman gelecek? BİM Xiaomi Airfryer pişiriciyi indirimle satılacağını duyurdu. BİM Xiaomi Airfryer kredi kartlarına özel peşin fiyatına 9 taksitle ödenebilecek. Son dönemin en çok tercih edilen yeni nesil fritözlerinden olan Airfryer pişirici şimdi BİM’de satılmaya başlanacak. Xiaomi Airfryer boyutu ile 3.5 litre hacme sahip. Kolay kullanıma sahip olan ürün 200 dereceye kadar ayarlanabilir ısıya sahip. wifi bağlantı desteği, yoğurt modu, buz çözme özelliği kullanabilmeniz oldukça pratik.

Xiaomi Mi Smart Air Fritöz, sağlıklı, çıtır ve az yağlı yemekler pişirmek için 100’den fazla akıllı tarif içeren hava fritözü. Sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak için mutfakta saatler harcamanıza gerek yok! Xiaomi Mi Smart Air Fryer ile kolayca hazırlayabilirsiniz. Lezzetli yemekler sadece birkaç dakika içinde ve bir çorba kaşığı yağ kullanarak ailenin en sevdiği yemeği sağlıklı bir şekilde yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 40ºC ve 200ºC arasında ayarlanabilir. Buz çözdürmek, yoğurt yapmak, kek, kurabiye pişirmek, kızarma yapmak, et, balık, tavuk, köfte pişirmek için idealdir. Ayrıca 24 saate kadar maksimum pişirme süresine sahiptir. Et yemekleri, tavuk, balık, ızgara gibi yemekler pişirilebilir. Patates, sebze kızartması gibi atıştırmalıklar pişirilir. Izgara yapılabilen tüm sebzeler (mısır, kabak, patlıcan gibi) airfryerda kızartılabilir.
Sepet, kızartma plakası ve ızgara ayrılabilir ve temizlik için bulaşık makinesine yerleştirilebilir, ancak fritöz suda yıkanamaz veya bulaşık makinesinde yıkanamaz.

40°C’den 200°C’ye: kızartma, buz çözme ve fermente etme Xiaomi Mi Smart Air Fryer 40ºC ve 200ºC arasında ayarlanabilir. Buz çözdürmek, yoğurt yapmak, kek, kurabiye pişirmek, kızarma yapmak, et, balık, tavuk, köfte pişirmek için idealdir. Ayrıca 24 saate kadar maksimum pişirme süresine sahiptir. Örneğin, 40ºC’de 8 saatte yoğurdu mayalayabilir ve 60ºC’de 5 saatte meyve kurutabilirsiniz. 100’den fazla akıllı tarif ve OLED ekran kadranı Her yemek için hangi sıcaklık veya zamanın doğru olduğunu bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin: Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif var. Bir düğmeye dokunarak patates kızartması, et, balık, karides, tavuk, biftek ya da tatlılar hazırlamaya başlamak için Mi Home uygulamasını telefonunuza indirin. Ancak, kendi sıcaklık ve zaman ayarlamanızı kullanmayı tercih ederseniz, entegre OLED ekran kadranını kullanın veya akıllı asistandan sizin için açıp kapatmasını isteyin. Yapışmaz kaplamalı ve kaymaz tabanlı 3,5 lt yemek sepeti Xiaomi Mi Smart Air Fryer Fritöz ayrıca mükemmel yapı kalitesine sahiptir. Yemek sepeti 3,5 litre kapasiteye ve yiyeceklerin yapışmasını önleyen yapışmaz kaplamaya sahiptir. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir.

İşte 17 mart  2023 tarihinde BİM’de satışta olacak olan Xiaomi Airfryer ürün özellikleri…

Xiaomi Airfryer Özellikleri

 • Xiaomi Mi Smart Air Fritöz, sağlıklı, çıtır ve az yağlı yemekler pişirmek için 100’den fazla akıllı tarif içeren hava fritözü
 • Yağsız fritöz – OLED dokunmatik kontrol – 3,5L kapasite – 360° sıcak hava sirkülasyonlu ısıtma – Çıkarılabilir tepsi – Ayarlanabilir sıcaklık – WiFi bağlantısı
 • Sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak için mutfakta saatler harcamanıza gerek yok! Xiaomi Mi Smart Air Fryer ile sen hazırlayabilirsin.
 • Sağlıklı, çıtır ve az yağlı yemekler pişirin
 • Xiaomi Mi Smart AirFritözün birçok güçlü yönü var, ancak hepsi tek bir şeye iniyor: 360 ° sıcak hava sirkülasyonu . Bu teknik, en sevdiğiniz yemekleri hızlı bir şekilde hazırlamanıza, sadece bir kaşık yağ ve yemeğin kendi suyuyla pişirmenize olanak tanır. Bu şekilde çıtır çıtır, lezzetli doku ve daha hafif, daha sağlıklı sonuçlar elde edersiniz . Ayrıca 1500W’lık yüksek güç, hızlı bir sıcaklık artışı ve daha eşit bir ısı dağılımı sağlayarak, diğer benzer cihazlara kıyasla pişirme süresini kısaltır.
 • 40°C’den 200°C’ye: kızartma, buz çözme ve fermente etme
 • Xiaomi Mi Smart Air Fryer 40ºC ve 200ºC arasında ayarlanabilir. Buz çözdürmek, yoğurt yapmak, kek, kurabiye pişirmek, kızarma yapmak, et, balık, tavuk, köfte pişirmek için idealdir. Ayrıca 24 saate kadar maksimum pişirme süresine sahiptir. Örneğin, 40ºC’de 8 saatte yoğurdu mayalayabilir ve 60ºC’de 5 saatte meyve kurutabilirsiniz .
 • 100’den fazla akıllı tarif ve OLED ekran kadranı
 • Her yemek için hangi sıcaklık veya zamanın doğru olduğunu bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin: Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif var . Bir düğmeye dokunarak patates kızartması, et, balık, karides, tavuk, biftek, tatlılar hazırlamaya başlamak için Mi Home uygulamasını telefonunuza indirin . Ancak, kendi sıcaklık ve zaman ayarlamanızı kullanmayı tercih ederseniz, entegre OLED ekran kadranını kullanın veya akıllı asistandan sizin için açıp kapatmasını isteyin.
 • Yapışmaz kaplamalı ve kaymaz tabanlı 3,5 litrelik yemek sepeti
 • Xiaomi Mi Smart Air Fryer Fritöz ayrıca mükemmel yapı kalitesine sahiptir. Yemek sepeti 3,5 litre kapasiteye ve yiyeceklerin yapışmasını önleyen yapışmaz kaplamaya sahiptir.

Bu yazımızla ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından belirtiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu