Teknoloji

Samsung Galaxy Watch Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy Watch

Bir bildiğim var ekibi olarak, bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Watch hakkında en çok aranılan; Samsung Galaxy Watch Nasıl Sıfırlanır? Samsung Galaxy Watch Modelleri nelerdir? Samsung Galaxy Watch fiyatı, son gelişmelerini ve ek özelliklerini anlatacağız.

Galaxy Watches, Android için en iyi akıllı saatlerden biridir ve Samsung saatler, kalite açısından en iyi akıllı saatlerden biridir ve rakipleri Apple watch ile rekabet edebilecek yeteneklere sahiptir. Samsung Galaxy Watch, çekici tasarımı, uyumlu kullanıcı arayüzü ve özellikle dört günlük pil ömrü sayesinde şu anda mevcut olan en iyi akıllı saatlerden biri olmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy Watch Modelleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Watch,
Samsung Galaxy Watch 3,
Galaxy Watch 4, 3700 tl
Galaxy Watch 5  4500 tl

Samsung Galaxy Saatini Sıfırlama

İlk olarak, hızlı ayarları görmek için saat ekranının üst kısmından aşağı doğru kaydırın. Ayarları açmak için dişli simgesini seçin.
Ardından, “ Genel ” bölümüne gidin ve “ Sıfırla ”yı seçin.
Saati henüz yedeklemediyseniz, burada bunu yapma seçeneğini göreceksiniz. Aksi takdirde, onaylamak için tekrar “ Sıfırla ”yı seçin.

Samsung Galaxy Watch’ı Sıfırlama ile ilgili bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Samsung Galaxy Watch, gün boyunca atılan adım sayısını sayan adımsayarlar gibi çeşitli izleme özellikleriyle donatılmış en çok talep gören akıllı saatlerdendir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu